O nas

DOM WESELNY   

„Organizujemy przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe z możliwością pieczenia dzika,
barana, prosiaka, itp.”

Nasza firma pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych gości. Ich zadowolenie podczas organizowanych u nas przyjęć jest niezmiernie ważna,
ponieważ chcemy, aby każdy gość zapamiętał to miejsce na zawsze, pragnął tu wrócić oraz polecił nas swoim przyjaciołom. Uważamy, że każda chwila spędzona w naszej karczmie pozostawi cudowne wspomnienia i niezapomniane chwile.

Karczma „OBERWANKA” mieści się w malowniczej miejscowości, gdzie każda pora roku zachwyca swoimi widokami. Oryginalny, folklorystyczny
i nowoczesny wygląd karczmy  zachwyci niejednego gościa już od pierwszego wejrzenia. Mnóstwo żywych kwiatów, ziół i stylowe meble tworzą właśnie to klimatyczne miejsce, a uprzejma obsługa w strojach góralskich je dopełni.

Do nietypowych staropolskich i regionalnych potraw dodawane są przyprawy i aromaty takie jak: mięta, bazylia, rozmaryn, tymianek, czosnek, macierzanka, śliwy suszone, miód oraz wino, które nadają doskonałą harmonię smaku zapachu i barwy. Wszystkie potrawy przygotowane są według oryginalnych receptur i dostosowane do potrzeb gości. To właśnie do tego miejsca przybywają z całej Polski najwybitniejsi smakosze, ponieważ dania kuchni staropolskiej i regionalnej sprawiają,że jedzenie ich sprawia przyjemność za każdym razem i kuszą, aby znów wrócić w to miejsce.

DOMKI

„Latem – las, grzyby, konie…
Zimą – sześć wyciągów narciarskich w promieniu 20 km.”


Do Państwa dyspozycji mamy cztery całoroczne, sześcioosobowe domki!

Każdy domek posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, kuchenką gazową, zastawą do dyspozycji. W salonie znajduje się zestaw wypoczynkowy z telewizorem i kominkiem, gdzie można zregenerować siły po długim spacerze. Łazienkę z kabiną prysznicową. Na piętrze są dwie oddzielne sypialnie.

Do każdego domku istnieje możliwość dostawki (6+4).

Serdecznie Zapraszamy